Movies
Ratings
32
MoanaRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0