Series
Ratings
21
UnnaturalRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Love SongRated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0