Movies
Ratings
491
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
PushRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 4.5