Movies
Ratings
23
MementoRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0