Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
SkyscraperRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0