Movies
Ratings
115
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
FridaRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Neverdie ButterflyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0