Titles you rated
- SukhavatiRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5