Movies
Ratings
1189
While You Were SleepingRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 2.5
Where is my DVD?Rated ★ 3.0
Airplane!Rated ★ 2.5
Song of the SeaRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.0
SignsRated ★ 2.5
The Last AirbenderRated ★ 1.5
HereticRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5