Titles you rated
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Lovely LiarRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5