Series
Ratings
94
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Sket DanceRated ★ 3.0- Cross GameRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
BNA: Brand New AnimalRated ★ 2.5- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
JormungandRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 0.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5