Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
BurningRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
CureRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
Tobot: Attack of the Robot ForceRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 4.5