Series
Ratings
50
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Dancing the Waltz AloneRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 4.5
My Fantastic FuneralRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Beautiful MindRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0