Movies
Ratings
119
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
DeliriumRated ★ 1.0- Ghost TrainRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 1.0
- PilotRated ★ 1.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5