Series
Ratings
66
Ao Haru RideRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
My Happy MarriageRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 3.5