Titles you rated
 Billionaire Boys ClubRated ★ 2.5 Billionaire Boys ClubRated ★ 2.5
 MoneyRated ★ 4.0 MoneyRated ★ 4.0
 99 HomesRated ★ 3.0 99 HomesRated ★ 3.0
 WALL-ERated ★ 3.0 WALL-ERated ★ 3.0
 Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0 Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
 TwilightRated ★ 1.5 TwilightRated ★ 1.5
 BuriedRated ★ 2.5 BuriedRated ★ 2.5
 LockeRated ★ 3.5 LockeRated ★ 3.5
 Take This WaltzRated ★ 5.0 Take This WaltzRated ★ 5.0
 HitchRated ★ 1.5 HitchRated ★ 1.5
 BurntRated ★ 2.5 BurntRated ★ 2.5
 Terminator GenisysRated ★ 2.0 Terminator GenisysRated ★ 2.0
 Tidal WaveRated ★ 1.5 Tidal WaveRated ★ 1.5
 TrumboRated ★ 2.5 TrumboRated ★ 2.5
 ChefRated ★ 3.5 ChefRated ★ 3.5
 Love, RosieRated ★ 2.0 Love, RosieRated ★ 2.0
 Parasyte: Part 2Rated ★ 1.5 Parasyte: Part 2Rated ★ 1.5
 Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5 Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5