Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0