Titles you rated
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 The Invisible ManRated ★ 3.0 The Invisible ManRated ★ 3.0
 BarbieRated ★ 3.5 BarbieRated ★ 3.5
 Hidden FaceRated ★ 1.5 Hidden FaceRated ★ 1.5
 Raya and the Last DragonRated ★ 3.0 Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
 A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5 A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
 Wall to WallRated ★ 0.5 Wall to WallRated ★ 0.5
 Jurassic World RebirthRated ★ 2.5 Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
 ElioRated ★ 3.0 ElioRated ★ 3.0
 How to Train Your DragonRated ★ 3.0 How to Train Your DragonRated ★ 3.0
 Dark NunsRated ★ 2.5 Dark NunsRated ★ 2.5
 I, The ExecutionerRated ★ 1.5 I, The ExecutionerRated ★ 1.5
 Alien: RomulusRated ★ 4.0 Alien: RomulusRated ★ 4.0
 A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0 A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.0 Inside Out 2Rated ★ 3.0
 The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5 The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0