Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0