Movies
Ratings
175
Now You See MeRated ★ 3.0
EVARated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
A Sound of ThunderRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Escape from Planet EarthRated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
StargateRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 3.0
Odd ThomasRated ★ 2.0
SaltRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0