Titles you rated
Last MileRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Sensei's Pious LieRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Traces of SinRated ★ 3.0
A Bad SummerRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
FacelessRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
MaRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Stand by Me Doraemon 2Rated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Odd ThomasRated ★ 3.0
SanjuroRated ★ 4.0
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 3.0