Titles you rated
- 学園ヘヴンRated ★ 3.0
- グラビテーション OVARated ★ 3.5
- グラビテーションRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 5.0
Undefeated Bahamut ChronicleRated ★ 2.5
Into the White NightRated ★ 5.0
WATER BOYSRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 3.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 3.5- 裏切りは僕の名前を知っているRated ★ 2.5
- Red Data GirlRated ★ 2.5
- モーレツ宇宙海賊Rated ★ 2.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- Horizon in the Middle of NowhereRated ★ 5.0
Horizon in the Middle of NowhereRated ★ 5.0
Strike Witches 2Rated ★ 3.0- Campione!Rated ★ 2.0