Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0- Twilight Zone: The MovieRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5