Series
Ratings
510
My Favorite FlowerRated ★ 4.0
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 3.0
VivantRated ★ 4.0
Ooku Season 2Rated ★ 4.0
No Side GameRated ★ 3.5
NatsuzoraRated ★ 3.0
Residential ComplexRated ★ 3.0
ScarletRated ★ 3.0- You and I on the G stringRated ★ 3.5
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 3.0
Radiation House Season 2Rated ★ 3.0
Roppongi ClassRated ★ 3.0
Promise CinderellaRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
#RemoloveRated ★ 3.0
Koisuru HahatachiRated ★ 3.5
Super RichRated ★ 3.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 3.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.0