Titles you rated
Bergman IslandRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 5.0
Wicked Little LettersRated ★ 3.5
Song for MarionRated ★ 4.0
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Raining StonesRated ★ 4.0
In Safe HandsRated ★ 4.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 4.0
The WayRated ★ 4.0
My Beautiful LaundretteRated ★ 3.5
Freud's Last SessionRated ★ 3.5
Sunset SongRated ★ 4.0
The CourtshipRated ★ 4.0
Redeeming LoveRated ★ 4.5
A Dark PlaceRated ★ 4.0
PersuasionRated ★ 5.0
Spring 1941Rated ★ 4.0