Series
Ratings
17
A Very British ScandalRated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 4.5
Sisi Season 2Rated ★ 4.0- Million Dollar American PrincessRated ★ 4.0
My Daddy Long LegsRated ★ 4.0
Victoria Season 3Rated ★ 3.5
VictoriaRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 4.0
LeonardoRated ★ 4.5- Medici: The Magnificent Part 2Rated ★ 4.0
Medici: The MagnificentRated ★ 4.0- トリハダRated ★ 2.5
- トリハダRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5