Titles you rated
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 2.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 5.0
AmachanRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
UnfairRated ★ 3.5- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0