Series
Ratings
51
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0- コードギアス 反逆のルルーシュ ‘BLACK REBELLION’Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5- Riddle Story of DevilRated ★ 5.0
- 地球へ…Rated ★ 4.0
BerserkRated ★ 5.0
DATE A LIVE IIRated ★ 3.0
DATE A LIVERated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 3.0- Nyarko -Another Crawling Chaos- WRated ★ 4.0
- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 4.0
- 今日からマ王! 第一章Rated ★ 3.5
- selector spread WIXOSSRated ★ 4.0
- クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 4.5