Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Man with the Iron HeartRated ★ 2.5
The Deepest BreathRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
She SaidRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.5
The Devil's DealRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0