Titles you rated
JulesRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5