Series
Ratings
104- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.0- 재판장님! 배고픕니다!Rated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- 紙兎ロペRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 5.0
To Love-RuRated ★ 2.5
Dragon BallRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- WORKING!!Rated ★ 3.0
Tegami Bachi: Letter BeeRated ★ 5.0- The EventRated ★ 5.0