Titles you rated
SWITCHRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Team DarrylRated ★ 3.0
Team Thor: Part 2Rated ★ 3.0
Team ThorRated ★ 3.0
Marvel One-Shot: All Hail the KingRated ★ 3.5
Marvel One-Shot: Item 47Rated ★ 4.0
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's HammerRated ★ 3.5
Marvel One-Shot: Agent CarterRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0