Movies
Ratings
50
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0