Movies
Ratings
326
12 Angry MenRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Fair PlayRated ★ 4.0
Leave No TraceRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0