Movies
Ratings
221
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0- The Last RideRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.0
American AssassinRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 2.5