Series
Ratings
57
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0- Star in My HeartRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0