Titles you rated
Super RichRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
LegionRated ★ 3.5
LegionRated ★ 4.0
Go AheadRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5