Movies
Ratings
894- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0