Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Red TeacherRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0