Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
Tale of CinemaRated ★ 4.5
Stray DogsRated ★ 4.5
ShadowsRated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.5
Hatari!Rated ★ 3.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.5
PlaytimeRated ★ 4.0
Suzanne's CareerRated ★ 3.0
The Bakery Girl of MonceauRated ★ 4.0
My Night at Maud'sRated ★ 4.5
Love in the AfternoonRated ★ 3.5
EurekaRated ★ 5.0
It's Not MeRated ★ 4.0
TabuRated ★ 4.5
Conspirators of PleasureRated ★ 4.0