Series
Ratings
107
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 2.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
 
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Vampire IdolRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 1.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
 - Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
 
Dining TogetherRated ★ 1.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
 
Master of StudyRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0