Movies
Ratings
17
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5