Movies
Ratings
301
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 3.5