Movies
Ratings
454
NightcrawlerRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
A SeparationRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0