Series
Ratings
105
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Yuki Yuna is a Hero Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0