Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The PlayerRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The KillingRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
Armageddon TimeRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0