Movies
Ratings
408
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The Call of the WildRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Breakfast on PlutoRated ★ 3.5
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
The Butcher BoyRated ★ 3.5
Waltz with BashirRated ★ 3.5
The CongressRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 3.5