Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0