Movies
Ratings
35
Steel RainRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5