Series
Ratings
12
Reborn RichRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
My NameRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5