Titles you rated
Beverly Hills, 90210Rated ★ 3.0
BartenderRated ★ 3.0- MoonlightingRated ★ 3.5
- MoonlightingRated ★ 4.0
- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 5.0
- Zettai muteki Raijin-ohRated ★ 4.0
- Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
- Whirlwind! Iron LeaguerRated ★ 2.0
- El-Hazard: The WanderersRated ★ 2.5
- Miracle GirlsRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0
Mazinger ZRated ★ 3.5
The Wonder YearsRated ★ 3.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 3.0
- 2020년 우주의 원더키디Rated ★ 3.0
- MoonlightingRated ★ 3.5
- AirwolfRated ★ 3.0
Tokyo Love StoryRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.5